אנטי אייגינג

תוכן העניינים:

בכל הנוגע להזדקנות, גורם מרכזי המוביל לקמטים, לקמטוטים ולכאבי מפרקים נובע מרמות קולגן לא מספקות. כדי לברר מדוע קולגן חיוני בגיל מבוגר, אנו בוחנים כיצד אנו יכולים לייצר יותר קולגן בגוף, תוך שימוש באותם עקרונות הרלוונטיים גם להזדקנות. למעבדת היופי הזדמנות לבדוק מגוון מוצרים נגד הזדקנות של כמה מהמותגים הפופולריים ביותר בשוק. להלן רשימה של ההמלצות המובילות שלנו למוצרי האנטי אייג'ינג הטובים ביותר. אנו אומרים שזה מה שאתה צריך להיזהר בעת בחירת מוצר אנטי אייג'ינג, והמוצרים שלמטה הם הכוכבים.

הם יכולים לקדם ולאחסן לחות, מה שעוזר להפחית את ההשפעות המגרה של כוויות שמש, נזקי שמש ואפקטים אחרים נגד הזדקנות.

הם פועלים כנוגדי חמצון

מגבירים קולגן בעור וסופגים מתח חמצוני ביולוגי ואקולוגי המצטבר כדי לגרום להזדקנות. באופן אישי, אני מעדיף את קרם הלחות MB Honey, אך ישנם מוצרים רבים אחרים נגד אנטי אייג'ינג והייתי ממליץ עליהם לכל מי שמחפש תוסף אנטי אייג'ינג לערכת טיפוח העור שלהם. סט זה מתאים ככל הנראה לאנשים שאינם מתייבשים באותה קלות כמו אנשים הסובלים מיתר לחץ דם או כאלה הסובלים ממחלות עור. המועדף עלי הוא ניקוי הקצף של MB, עם הריכוז הגבוה של נוגדי חמצון ומרכיבים באיכות גבוהה, כמו גם עלותו הנמוכה.

לפני שתבחר ברופא נגד הזדקנות, עליך לשאול את עצמך כמה שאלות לגבי האופן שבו הרופא שלך יטפל בך. אם יש לך שאלות או חששות לגבי איכות הטיפול הרפואי או ההיסטוריה הרפואית שלך, קבע פגישה בהקדם האפשרי.

וודא שגופך לא מזדקן בגלל גורמים אחרים מלבד ההזדקנות עצמה, כגון גיל, סוכרת, סרטן, מחלות לב או מצבים בריאותיים אחרים.

אם אתה מתקשה להחליט איזה מוצר מתאים לך

פנה לרופא עור אם אינך רואה תוצאות לאחר השימוש במוצר אנטי אייג'ינג. אם אתם עדיין לא ממש נאבקים בתסמיני ההזדקנות, אלא פשוט רוצים לנקוט באמצעי מניעה, השתמשו במוצרי עור רגישים ובמברשות יבשות במידת האפשר. קנו סרום אנטי אייג'ינג, קרמים, קרם לחות, קרם שפתיים וכמובן קרם הגנה. יש הרבה מוצרים שניתן להשתמש בהם כנגד הגיל, אז איך יודעים אילו נכונים ואילו הדרכים הטובות ביותר להשתמש בהם? הקלנו לך למצוא את מה שאתה צריך ופרסמנו באתר האינטרנט שלנו רשימה של מוצרי האנטי אייג'ינג הפופולריים ביותר.

אם אתם מחפשים מתיחת פנים בבקבוק, תוכלו למצוא אותו בכל בית מרקחת, אך לא תדעו איזה קרם אנטי אייג'ינג תרצו עד שתפתחו את הארנק.

ד"ר שלזינגר ממליץ להשתמש בפילינג מדי שבוע

כדי להבטיח שאתה נהנה מכל היתרונות של קרם אנטי אייג'ינג ", היא אומרת. תאי עור שמנים ומתים יכולים לסתום נקבוביות ולעכב את חדירת המוצר. יש אנשים ש מרגישים את התוצאות תוך יום, אך עור שמנוני, עור מת ועצירות בתאים עלולים לגרום לדלקת, כך שאם אתם זקוקים לזמן לראות תוצאות נראות לעין, היא ממליצה להמתין עד 12 שבועות לפני שתראו שינויים גלויים בעור שלכם, כמו מראה של קמטים, אדמומיות או קמטים על הפנים שלך. סבלנות: אתה צריך להרשות לעצמך 3-6 חודשים ליהנות באופן מלא מהיתרונות של תוכנית האנטי אייג'ינג שלך, ממליץ לד"ר SCHLESSinger. למרות שההתחלה המוקדמת עלולה לגרום פחות נזק לעור בטווח הארוך, זה אולי עדיף להתחיל בגיל 30 כדי לשלב תכשירים אנטי אייג'ינג בשגרת טיפוח העור בגיל 20 מאשר בגיל 30.

זה יכול להיות מכריע לנפות את כל האנטי אייג'ינג מוצרים

כדי למצוא את המתאים ביותר עבורך, bu לא תאר לעצמך כמה הופתעת בשנים האחרונות, לאחר שגלילה בין מאות המוצרים השונים שקיימת בשוק גילית שעליך להשתמש בהם על עורך. יש הרבה מוצרים עם מרכיבים מדהימים שיכולים לעזור במניעת או הפחתת סימני ההזדקנות. ד"ר שלזינגר, חבר מועצה – רופא עור מוסמך וחבר באקדמיה האמריקאית לדרמטולוגיה, הודיע לי בחביבות שעלי להתחיל להתייחס ברצינות לאנטי אייג'ינג לאחר יום הולדתי העשרים. מנהיגי התנועה נגד הזדקנות יסייעו לפתח עידן מודרני חדש לאנושות. מאיך לשמור על עצמך צעיר ועד איך לא לפתח מחלות זקנה, אני חושב שעכשיו זה הזמן הטוב ביותר לעשות שינוי בעולם.

בעולם הרפואה והעסקים

אנטי אייג'ינג פירושו מניעה וטיפול במחלות הקשורות לגיל כגון סרטן, אלצהיימר, סוכרת, מחלות לב וסרטן. קרנות אלה הן חלק מתנועת הרפואה נגד הזדקנות בארצות הברית, המיוצגת על ידי המכונים הלאומיים לבריאות (NIH) ומינהל המזון והתרופות האמריקני.