פילינג עמוק

תוכן העניינים:

אחת הסיבות לכך שאנשים רבים רוצים עור כימי עמוק היא עור חלק יותר. אם עברת טיפול או החלמה עם פילינג כימי שדורש מעט יותר זמן השבתה כדי להחלים עקב קילוף העור ואדמומיות, אתה רוצה להראות נהדר כמה שיותר זמן. עם זאת, זה יכול לקחת עד חודש לאחר הפילינג הכימי העמוק כדי להעריך באופן מלא את המראה החדש שלך. אז אם אתם תוהים אם עליכם לשקול קילוף כימי כפתרון לבעיות העור שלכם, אני כאן כדי לעזור לכם.

פילינג כימי מבוצע בדרך כלל במשרד, אך ניתן לבצע פילינג עמוק במתקן כירורגי חוץ. אם אתה מעוניין בקליפה כימית עמוקה, עליך למצוא רופא עור מוסמך בקרבתך.

פילינג כימי חודר עמוק יותר לשכבות העמוקות ביותר של העור ומסיר בבטחה עור מת או פגום כנגד שיקול דעתו של הרופא

תלוי בריכוז החומצה וביישום, ניתן להשתמש ב- TCA בשילוב עם פילינג בינוני או אפילו עמוק כדי להשיג פילינג בינוני עד עמוק עוד יותר. פילינג עמוק יותר מבוצע על ידי מריחה של חומצה חזקה לטיפול, שיוצר כוויות אמיתיות כמו כוויות להסרת עור פגום בשכבות העמוקות יותר, תוך שיפור מקסימלי של העור והסרת קמטים עמוקים. ניתן לחזור על קליפות קלות T CA מספר פעמים במשך תקופה מסוימת, כאשר האפקט המצטבר מושג לאורך מספר ימים או שבועות ולא במהלך מפגש אחד.

כל פילינג מגיע עם מגוון מוצרים המיושמים לייעול התוצאות וההוראות לאחר הטיפול משתנות בהתאם לעומק הפילינג והקילוף שבשימוש. התוצאות של פילינג כימי תלויות תמיד בטיפול והאם הם מומלצים על ידי רופא.

הטכניקה המשמשת לפילינג בינוני דומה לזו המשמשת לקליפות שטחיות, אך הכימיקלים יכולים להחזיק מעמד זמן רב יותר. תהליך הקילוף העמוק באמצעות פנולים מורכב יותר גם מסוגי קילוף אחרים.

אזורים הדורשים פילינג עמוק מתייחסים לקליפות שטחיות ולכן יכולים לדמות יישום ארוך יותר עם תוצאות פילינג טובות יותר. קערה בעומק בינוני עד עמוק מחייבת מריחה של פנולים בצורת שכבה דקה של מים וריכוז גבוה של הכימיקל.

פילינג כימי שטחי

הוא בחירה מתאימה לאנשים שמעולם לא היה להם שירות פילינג כימי מקצועי או לאנשים המחפשים תיקונים קלים לטיפול בעור. לא כל החולים מועמדים לקילוף כימי מתקדם, וחלק מהמטופלים עשויים לקבל שירות טוב יותר על ידי מריחה שטחית של פנולים כדי להופיע מחדש בעור בצורת שכבה דקה של מים וריכוז גבוה של הכימיקל.

פילינג שטחי, המכונה גם פילינג צהריים, אינו דורש זמן השבתה רב, מכיוון שהוא מתקלף רק מהשכבה העליונה של העור. קערה שטחית היא באמת הסוג היחיד של קערה שיכול לשמש ל"קילוף צהריים "; הוא מחלחל לקערה קלה יותר.

למרות שהפילינג השטחי עדין בהרבה על העור מאשר קליפות אחרות

זה יכול לדרוש 3-5 טיפולים מקצועיים כדי שאנשים יראו את התוצאות הרצויות. קליפות קלות יותר אינן דורשות זמן השבתה וקלות יותר לשאת אותן, אך תוצאותיהן אינן נמשכות כל עוד פילינג כימי עמוק יותר המטפל בעור עמוק יותר.

אתה רוצה לחכות עד שתסיים את הקילוף הכימי האחרון או את הטיפול במיקרו-דרמס

כדי להשלים את הטיפול. תלוי בעומק הקליפות הכימיות והטיפולים, תוכלו למרוח על העור קרמים, קרמים וג'לים מיוחדים. לקילופים עמוקים יותר, העור המטופל יכול להיות מכוסה בג'לי נפט או משחות הגנה אחרות. במקרים מסוימים ניתן להשתמש בחבישה או קרם או תחליב מיוחד או ג'ל שמורחים על העור, כמו קרם לחות.

אם אתה מחפש מוצר לטיפוח העור שגורם לעור שלך להיראות כמו משי

נסה פילינג כימי. אם היו לך קליפות כימיות בעבר, ייתכן שתצטרך לבחור ממגוון טיפולים שונים, כגון פנול, שמן קרוטון, חומצה פנולית ופנולים. כשאנחנו מדברים על "פילינג כימי עמוק", קליפת בייקר גורדון עולה בראש כשמדברים על שימוש בפנולים ושמן קרוטון.

יש להפסיק טיפול ברטינול ושעוות פנים למשך שבוע לפני קילוף כימי

פילינג כימי הם תהליכים בהם מורחים כימיקלים על העור כדי להרוס את השכבה הפגועה החיצונית ובכך לזרז את תהליך הקילוף הרגיל. פילינג כימי מתייחס לשריפת העור כדי לפגוע בתאים לפני שהם מופיעים מחדש, למשל באמצעות פנולים או שמן קרוטון.

הזמן שלוקח להחלים מקליפה כימית תלוי בסוג הקליפה בה נעשה שימוש ובכמה עמוק הקליפה

פילינג כימי עמוק אחד יכול לספק תוצאות, בעוד פילינג אחר דורש יותר מטיפול אחד. הזמן שלוקח להחלים מהקליפה הכימית תלוי באיזה סוג קליפה שביצעת, בעומק הקליפה ובזמן שבין הטיפול. חולים עם היסטוריה חיובית של הרפס סימפלקס צריכים לקבל 400 מ"ג אסיקלוביר, החל מהיום לפני הפילינג ונמשך 2-3 ימים, תלוי בגודל הקליפה המקולפת, בין אם מדובר בקליפה כימית בינונית או עמוקה.