פילינג פנים

תוכן העניינים:

מתברר שיש הרבה קרצופי פנים קלים וטבעיים המיוצרים עם מרכיבים שכבר נמצאים בהישג יד. תן לנו לגלות מה ההתנהגות הנכונה עבורך ולהסביר מהי ואיך אתה צריך להכניס אותה לטיפול היופי שלך. כדי ללמוד כיצד קרצוף פנים יכול לחשוף עור בהיר, טל, זוהר, פנינו למומחים.

אם ברצונך לדון אם פילינג כימי או פילינג פנים הם האפשרות הנכונה עבורך

DocShop מספק מידע מפורט אודות אקנה ופילינג כימי שיעזור לך להחליט איזה טיפול מתאים. גלה כיצד זה עובד, כמה זה עולה ואם יש לך שאלות. למידע נוסף על הסוגים השונים של קרצוף פנים כימי, כולל תפקודם, תופעות הלוואי שלהם, היתרונות והסיכונים של כל אחד מהם, או לפנות למומחה לטיפול בעור, השתמש במדריך הנרחב של דוק שופ של רופאי עור קוסמטיים.

ייעוץ בלבד יכול לעזור לך להחליט אם פילינג בפנים

הוא האפשרות הנכונה לאזור ולתוצאות שאתה רוצה לראות, במיוחד אם יש לך פגמים שאתה רוצה לטפל בהם. אם אתה חושש מקליפה כימית או אולי תוהה אם הקליפות מתאימות לך, התייעץ עם רופא עור או מנתח פלסטי שיוכל לייעץ לך במומחיותו.

אם העור שלך רגיש או שאתה סובל ממצב כמו רוזצאה

אתה יכול להשתמש בקליפות מבלי לשים לב לתגובתך. שוחח עם רופא עור על מה יכול להיות העור המתאים לך. כשאתה מחליט אם לעבור טיפול פנים, חשוב להתייעץ עם רופא שיעשה כמיטב יכולתו להבין את מצבך, את תגובת גופך לקילוף כימי ואת השפעות הטיפול על עורך.

למרות שקליפות שטחיות הרבה יותר עדינות על העור מאשר קליפות אחרות

זה יכול לקחת 3-5 טיפולים מקצועיים לפני שאנשים מסוימים רואים את התוצאות הרצויות. למרות שהעור שלך יהיה אדום וקשקשים עשויים להיווצר, זה יכול לקחת 1-7 ימים. קילוף פנים עמוק ייקח בין 14 ל -21 יום עד שהוא יכול להחלים לחלוטין כאשר שכבת העור העליונה מתקלפת.

למרות שהם דומים, פילינג כימי מתקדם יותר דורש מפגש אחד בלבד לקבלת התוצאות היעילות ביותר. אבל הם גם דורשים יותר זמן וטיפול מאשר פילינג פנים שטחי, כמו קליפה כימית.

הבנת היכן אתה עומד בסולם פיצפטריק יכולה להיות חשובה בקביעת הטיפול הטוב ביותר בעורך וטיפול הפנים היעיל ביותר

כשאתה מגיע, מרחי את הקליפה עם כרית כותנה והשאיר אותה על העור. אתה יכול לתת לעצמך מדריך מותאם אישית כיצד לטפל בעור שלך – פילינג להזנתו בין אם יש לך פילינג כימי מסוג זה או לא. המתן לפחות שעה וחצי לפני שתסיר את הפילינג ותפסיק, ואז המתן עוד 30 דקות לפני שאתה נותן לו מנוחה נוספת.

ניתן להשתמש בפילינג כימי לתיקון אקנה

צלקות אקנה ומצבי עור אחרים כגון אקזמה, פסוריאזיס או אקנה. קרצוף פנים יכול לעזור באקנה ובעור נטול אקנה, כמו גם למניעת אקנה וטיפול במחלות פנים אחרות. אם אתה מקווה ליתרונות של קילוף פנים, אך אינך מעוניין לעבור הליך קליני, טיפוח העור הביתי יכול להוות פיתרון טוב. הנה כמה מקרצפי הפנים הטובים ביותר לבית שיעשו הבדל אמיתי בגוון שלך. מיקרו דרמס הוא תהליך שאינו כימי אשר למעשה מסיר פגמים מעל פני העור. זהו תהליך שעבר מספר פעמים ומייצר תוצאות מתמשכות ויתרונות בריאותיים ארוכי טווח.

אם אתה רוצה לתקן נקבוביות, קמטים, קווים דקים, כתמים כהים ובעיות עור אחרות, קילוף כימי הוא דרך נהדרת להכניס את העור לכושר. פילינג שטחי אידיאלי לטיפול בנקבוביות גדולות וכתמים כהים, קמטים עדינים ומסייע להידוק העור.

הקפד להשתמש בקרם לחות פנים טוב וטוב מיד לאחר השימוש בפילינג להזנת עורך

פילינג כימי קליל אידיאלי לאנשים שרוצים ליהנות מכל היתרונות של קרצוף פנים, אך לא רוצים להשקיע את הזמן הדרוש להתאוששות מקילוף עמוק. חשוב לטפל בפנים שלך לאחר פילינג כימי, כך שהעור יחזור לחיים וימקסם את היתרונות שלו. אל תבלבלו בין פילינג רפואי קשה לבין פילינג בריאות לבית או אפילו פילינג פנים מהיר ופשוט.

יתרון נפלא של קילוף כימי

הוא שיש פילינגים כמעט לכל סוג עור. רופא עור או איש מקצוע מיומן לטיפול בעור מיישם את הפילינג הכימי המשמש לקילוף שכבות העור לאחר פתרון מנטרל. לוין מסביר כי הכימיקלים ממיסים את השכבה החיצונית של העור המת כדי לאזן את גוון העור ומרקמו ולקדם הצטברות קולגן. פילינג כימי מפחית את הקווים הדקים סביב העיניים והפה על ידי הסרת תאי עור מתים והפחתת קמטים הנגרמים כתוצאה מנזקי השמש.