פרופסי 2

תוכן העניינים:

נרלנס נואל עדיין לא הציג דאבל דאבל השנה, אך ספרס קשוחים מבפנים והדקות החשובות שלו נותנות לו סיכוי טוב לפגוע באביזרים. ר.ג'יי בארט נמצא ברציפות לאחר שקלע בסוף השבוע 24 ו -21 נקודות בשני משחקים מול הניקס. דורבנים היו קשים מבפנים החוצה ולכן זה היה הזמן המושלם לקחת את זה. היכולת של מהומס לרדת 10-15 יארדים מקו השפשוף במשחקים ארוכים מקשה על הדחתו או נטרולו עם פעלולים ערמומיים.

השימוש באביזרים

כדי לאפשר לך למצות את מלוא הפוטנציאל שלך הוא מסע מתמיד לשיפור ב- FPV. אם חסר לכם אביזרים לחלוטין, תוכלו לעוף הלאה, והחיסרון הוא שהאביזרים זורקים דשא חתוך, לכלוך ולכלוך כאשר אתם נוחתים ממש באמצע הערימה. בדוק את טמפרטורת המנוע כדי לוודא שהאביזרים הרעים אינם מתחממים, אך אם הם נמוכים לחלוטין מהאביזר, הם יכולים למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם.

הצוות יכול לעזור לך להגדיר איזה מדחף המתאים ביותר לשימוש במנוע שלך על ידי השוואת ערכים כגון שיפוע. זהו תיאור שאנו נותנים לתומכי quadcopter שונים כדי לתאר כיצד הם עוזרים באוויר ומדוע איננו מציינים את התמיכה האלקטרונית.

מונח זה משמש להתייחס לאביזרים רבים בסרטים ולעתים משמש גם לפריטים שהדמות הראשית תלבש בסרט או בטלוויזיה, לעתים קרובות במובן הראשון, ולעתים קרובות משמשים גם כאביזר של הגיבור .

לפעמים האביזרים האלה נוצרים

לפעמים נמשכים בזרועות רובוטיות ולעיתים נוצרים ומשמשים לאמנות קלפים ולנוף. אחרי הכל, ישנם אביזרים שאמורים להיות חלק מסרט או תוכנית טלוויזיה, כמו למשל אביזר של הדמות הראשית בסדרת טלוויזיה או סרט. ישנם גם אביזרים בסרטים ובסדרות טלוויזיה, כמו גם בקומיקס, ספרים ומשחקי וידאו.

תומכים אלה קטנים עד גדולים, מכמה סנטימטרים לכמה סנטימטרים בקוטר. זהו אגוזי האביזר המסורתיים בהם אביזר ה- Gemfan 3052 פלאש מקבל את העליונה, אך הוא לא היחיד מסוגו.

Gemfan 2535×4 גם שקט למדי ב 97.7dB, אבל האביזר עם רמת הרעש הנמוכה ביותר הוא KingKong 1935×5, שמתחנן על רמת רעש נמוכה יותר של אביזר זה. האבזר השקט מכולם, הוא מאוורר החן 2530×3, עם רמת רעש של 1.5 dB בלבד.

המכשיר הדו-חתיכי החשוב ביותר

הוא בטא 85x Umm85, שמגיע עם גיליון Emax Avan 4, אבל הפייבוריט השני שלי יהיה ה- EmAXAvan 2.5. זו תחנת כוח מוחלטת שמספקת את מירב הדחף במלוא המצערת ועדיין מציעה יעילות ראויה. הוא עדיין מסוגל לייצר ביצועים ודחף מכובדים מאוד, אך עדיין להשיג זמן טיסה יוצא מן הכלל, מכיוון שיש לו רמת רעש נמוכה והספק נמוך.

בהימורי ה- NBA הטובים ביותר כיום

אביזרי שחקנים הם דרך נהדרת להמר על משחקי NBA, גם אם אינך אוהב את הסכומים משני הצדדים. להלן, ריכזתי את הסיכויים לציון של כל שחקן במשחק השבוע בין לוס אנג'לס לייקרס למינסוטה טימברוולבס. בול ומורנט עוסקים בדו קרב פוינט גארד מרתק שיגלה את עתיד התפקיד ואמור להיות משחק משעשע. מוסגרוב עם סטרייקינג 5.5 הערב, אבל כדור בקצב וזה הולך להיות משחק צפוף, כך שתקבל תמורה טובה לכסף בתחתית.

אתה יכול לדרג את האביזרים המועדפים עליך עבור שחקני MLB בהתבסס על מה שאתה אוהב בנושא Action Labs Player Prop

כדי לא לבזבז את זמנך, הרשה לי לספר לך אילו אביזרים מתאימים ביותר לנסות. בנוסף לדחף ולתגובה, רמת הרעש (dB) של התומך נמדדה ב- 50 – 100% חנק. באופן מפתיע, תמיכה זו לא עובדת טוב כלל והיעילות נמוכה, במיוחד עם מצערת בינונית, אך היא עדיין טובה דיה כדי להמליץ עליה כבחירה טובה למשחק במהירות גבוהה, אפילו עם הספק נמוך. עם אביזרים של cinewhoop, יעילות היא בראש סדר העדיפויות, ואחריה ביצועים ולבסוף היענות.

בואו נדבר על איך תוכלו לזהות את ההבדל בין אביזרים ולבחור את הטוב ביותר שמתאים לצרכים שלכם. זה רעיון טוב עבור כל טייס FPV לבחור בתמיכה מועדפת ברבע הארבעים ולנסות הצעות חדשות, מכיוון שאנחנו תמיד מחפשים אותן.

אתה יכול למעשה להעביר כל סוג של ערך לאביזר, אבל מה קורה כשמעבירים ערך מחרוזת? אם ברצונך להעביר מאפיינים של אובייקט כתמיכה, תוכל להשתמש ב- v – bind () במקום ב- bind.